Makamade. Caffè Hardy i Supracafé

Dwie nowe marki kawy premium.

Caffè Hardy – duma Mediolanu
Mediolan jest niezaprzeczalną ikoną mody. Włochy stolicą espresso. Ich wyjątkowym połączeniem jest marka Caffè Hardy, która od lat towarzyszy największym wydarzeniom modowym w miesicie, gdzie jak nigdzie indziej docenia się̨ styl i elegancję.

Caffè Hardy powstała w 1954 roku. To firma rodzinna, przywiązana do tradycji, ale i odważnie idąca do przodu. Aktualnie o losach przedsiębiorstwa decyduje Alberto, wnuk założyciela z rodu Maja. Świeże spojrzenie, innowacje, światowy rozgłos, a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości produktów – oto kierunek rozwoju obrany przez Alberto. Marka Caffè Hardy nie bez przyczyny jest nazywana „kawą z Mediolanu”. Z jednej strony wynika to z samego jej pochodzenia. Z drugiej, produkty Caffè Hardy są̨ serwowane w 800 lokalach w samym mieście - barach, restauracjach, kawiarniach... Pomimo usilnych starań́ konkurentów, nikomu nie udało się̨ osiągnąć́ czegoś́ podobnego!

Supracafé – producent kawy premium z misją!
Wyniki sprzedażowe mówią̨ same za siebie: średnio 1000 kg sprzedanej kawy dziennie, 365 000 kg rocznie, mieszanki obecne w 1500 restauracjach i hotelach w całej Hiszpanii, z których kilka posiada gwiazdki Michelin, roczna wielkość́ produkcji, która odpowiada około 50 milionom filiżanek kawy Arabica o najwyższym standardzie – Supracafé to jeden z najbardziej uznanych, hiszpańskich producentów kawy premium na świecie. To także jedyny hiszpański producent kawy, który posiada własne plantacje w Kolumbii. Dzięki temu technolodzy nadzorują̨ każdy proces.

Supracafé specjalizuje się̨ w produkcji, selekcji, paleniu i wreszcie tworzeniu najwyższej jakości mieszanek kawowych w segmencie premium. W kolumbijskiej hacjendzie produkuje się̨ obecnie ponad 20 rożnych szlachetnych odmian Arabiki, a kolejne 200 jest na etapie badań i rozwoju. Pozyskane w Kolumbii ziarna są transportowane do hiszpańskiej palarni, gdzie przygotowuje się unikalne, najwyższej jakości mieszanki premium. Przewaga konkurencyjna Supracafé polega na ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych, inwestycjom w innowacyjne projekty badawcze, które pozwalają̨ na tworzenie nowych produktów w oparciu o możliwości, jakie stwarza sama natura.

Oficjalnym oficjalnym dystrybutorem obu marek kaw premium w Polsce jest firma Makamade.

Kontakt:
biuro@makamade.pl, www.makamade.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.