DH Tarchomin rusza ze świąteczną zbiórką

Zebrane słodycze, zabawki, środki chemiczne, gazetki dla dzieci i artykuły szkolne zostaną przekazane przed świętami dla podopiecznych warszawskiego domu dziecka przy ul. Nowogrodzkiej. Sieć liczy na zaangażowanie klientów, ale też zaprzyjaźnionych producentów i dostawców.

Zbiórka darów odbywać się będzie przez trzy pierwsze weekendy grudnia (przy okazji przypominamy, że 12 oraz 19 grudnia to niedziele handlowe) we wszystkich czterech sklepach sieci na warszawskiej Białołęce. Osoby zainteresowane wzięciem w niej udziału będą mogły zakupione w DH Tarchomin produkty włożyć do koszy umieszczonych przy kasach.

- Jak zawsze liczymy na dobre serce naszych klientów oraz współpracujących z nami firm. Chcemy przekazać słodycze, zabawki, środki chemiczne, gazetki dla dzieci i artykuły szkolne – wylicza Arkadiusz Kozicki, współwłaściciel DH Tarchomin.

Deklaruje przy tym, że sieć również dołączy się do zbiórki przekazując jak najwięcej produktów, choć na razie trudno precyzyjnie określić jakie i ile. Pewne jest, że wszystkie podarunki zostaną przekazane przed świętami do stołecznego domu dziecka przy ul. Nowogrodzkiej.

Do nagłośnienia akcji sieć planuje wykorzystać media społecznościowe, zostaną ponadto rozwieszone plakaty, informacja o niej pojawi się też na sklepowych telewizorach. DH Tarchomin liczy także na nagłośnienie inicjatywy w lokalnych mediach.

Zbiórka po raz kolejny jest organizowana wraz z facebookową grupą Białołęka – Platforma Sąsiedzka. - W przeszłości zbieraliśmy już dary dla domu dziecka i dla zwierzaków ze schronisk. Za każdym razem dzięki hojności naszych klientów i wszystkich osób zaangażowanych, na miejsce jechaliśmy zapakowanym po dach samochodem – podkreśla Arkadiusz Kozicki.

Historia DH Tarchomin sięga połowy lat 80. XX wieku, a pierwszy sklep pod szyldem tej sieci powstał 1 lipca 1991 roku przy ul. Nagodziców 1 w Warszawie. Obecnie sieć działa w czterech lokalizacjach na warszawskiej Białołęce i jest jedną z najbardziej zaangażowanych społecznie w regionie.

Zdjęcie: Shutterstock

 

Katarzyna Pierzchała 4796 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.