Milion punktów Payback w loterii Kaufland

18 listopada w sklepach sieci rozpoczęła się loteria promocyjna "Wymieniaj-wygrywaj".

Uczestnictwo w programie Payback stwarza klientom sklepów Kaufland okazję do dodatkowych oszczędności podczas zakupów.

Na najbliższe tygodnie sieć zaplanowała akcje, dzięki którym użytkownicy kart Payback jeszcze łatwiej zwiększą liczbę zgromadzonych punktów.

18 listopada startuje loteria promocyjna "Wymieniaj-wygrywaj", w której klienci mogą wygrać zwrot punktów, które wymienili na zakupy w sklepach Kaufland. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy posiadacze zarejestrowanych kart Payback, którzy wymienią podczas zakupów co najmniej 100 punktów. Szanse na zwrot są spore, ponieważ w loterii wygrywa co dwudziesta transakcja. Aby dołączyć do loterii i sprawdzić, czy dana transakcja okazała się zwycięska, należy odwiedzić stronę: https://www.kaufland.pl/wymiana, a uprzednio zapoznać się z dostępnym tam regulaminem.

Ponadto spośród wszystkich klientów biorących udział w loterii w całym okresie jej trwania (18-30 listopada) wylosowany zostanie laureat nagrody głównej, który otrzyma milion punktów Payback, czyli równowartość 10 000 zł.

Po wymianie punktów w nadchodzących tygodniach klienci będą mieć też wiele okazji, by w krótkim czasie zebrać je ponownie. Wystarczy, że skorzystają z kuponów dostępnych w aplikacji mobilnej Payback.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.