Black Week w Lidlu

Tydzień promocji ruszy w sklepach sieci w poniedziałek 22 listopada.

Z okazji Black Week Lidl przygotował specjalną ofertę, dzięki której klienci mogą zrobić zakupy nawet o 80% taniej. W ramach „czarnego tygodnia” dzięki promocjom w Lidlu będzie można zrobić codzienne zakupy, a także uzupełnić domowe akcesoria oraz rodzinną garderobę.

Black Week rozpocznie się w Lidlu już w poniedziałek, 22 listopada we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online na www.lidl.pl. Promocyjny asortyment będzie dostępny w sklepach stacjonarnych w poniedziałek (22 listopada), czwartek (25 listopada), piątek (26 listopada) oraz sobotę (27 listopada).

Black Week w Lidl Polska rozpocznie się od promocji na tekstylia dla dorosłych, marek własnych Esmara oraz Livergy. W poniedziałek, 22 listopada oraz we wtorek, 23 listopada drugi produkt z oferty będzie można kupić stacjonarnie aż 50% taniej.

Kolejne dni „czarnego tygodnia” to zwiastun dużych zniżek na artykuły kuchenne marek własnych Ernesto oraz Silvercrest Kitchen Tools. W środę, 24 listopada oraz w czwartek, 25 listopada drugi produkt będzie można kupić w ofercie stacjonarnej aż 50% taniej.

Zwieńczeniem Black Week w Lidl Polska będzie na pewno weekend promocji, podczas którego zaopatrzymy się w przydatne produkty, aż do 80% taniej.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.