Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Graj w kolory z Somersby

Marka rozpoczęła nową promocję

Aby wziąć udział w promocji należy kupić butelkę promocyjną Somersby z kolorowym kapslem, następnie wpisać kod spod kapsla na stronie https://www.somersby.com/pl-pl/grajwkolory i odpowiedzieć na konkursowe pytanie.

Do wygrania jest ponad 4 tys. nagród: komplety dresów, zegarki, walizki, a także czapki, szaliki, rękawiczki i skarpetki oraz wyjazd do domków wypoczynkowych w Karkonoszach.

Na nagrodach znajdą się grafiki zaprojektowane przez designerkę Magdalenę Kaczi Kaczanowską - Hello Kaczi, która w swoich pracach komunikuje się za pomocą słonecznych kolorów oraz grafik, od których bije pozytywna energia.

Promocja "Graj w kolory" ma rozbudzać energię w szaroburym okresie jesieni i zimy. Na grafikach Magdaleny Kaczi Kaczanowskiej znajdują się hasła np. "Somers is coming", "Somers on my mind" lub "Somer vibes". Zdrobnienia "Somers" czy "Somer" zawdzięczamy fanom Somersby, którzy w taki sposób mówią o marce w komentarzach na naszych profilach – podkreśla Anna Jatczak, marketing manager marki Somersby.

Promocja wystartowała w pierwszej połowie listopada i zakończy się w przyszłym roku i będzie szeroko komunikowana za pośrednictwem mediów społecznościowych, na Spotify, murali stworzonych częściowo z kolorowych kapsli Somersby, w sklepach na POS oraz z udziałem znanych i lubianych Influencerów.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.