Action przekroczył liczbę 150 dyskontów

Sieć zawitała także do nowych miast - Białegostoku oraz Leżajska.

- Jednym z elementów strategii na 2021 rok jest wzmocnienie naszej marki we wschodniej części Polski, dlatego debiut w Białymstoku jest dla nas dużym osiągnięciem. Market zlokalizowany jest w parku handlowym przy ul. Wysockiego 67, który od lat chętnie odwiedzają mieszkańcy. Otwarcie sklepu w , stolicy województwa podlaskiego jest dla nas jednocześnie powodem do świętowania. Przekroczyliśmy bowiem liczbę 150 dyskontów w Polsce. Umacniamy także naszą obecność w województwie podkarpackim. Dziś otworzyliśmy market w Leżajsku, który jest naszym siódmym dyskontem w regionie - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Sklep Action w Białymstoku zajmuje powierzchnię prawie 930 mkw. Z kolei Action w Leżajsku zlokalizowany jest w nowym budynku handlowym przy ul. Władysława Jagiełły 27. Market ma powierzchnię ponad 1000 mkw.

Punkty działają w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Obecnie Action w Polsce posiada 152 sklepy i zatrudnia ponad 2 tys. osób.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.