Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowa odsłona The Balvenie 25YO

Seria Rare Marriages jest hołdem dla poświęcenia Davida Stewarta w projektowaniu i budowaniu wyjątkowego smaku.

Za pierwsze wrażenia smakowe The Balvenie 25YO odpowiada połączenie rzadkich beczek, w których przechowywana jest whisky.

Jako stały element w portfolio destylarni Speyside, linia Rare Marriages jest stworzona dla wymagających koneserów, którzy odkrywają niewiarygodnie złożone smaki w pozornej prostocie. Zrozumienie połączenia, które występuje w tradycyjnej kadzi dębowej, jest sztuką nauki i alchemii.

- The Balvenie ma niesamowitą głębię smaku, a nasza seria Rare Marriages ma na celu ujawnienie zawiłości naszej whisky w odważnym mariażu o niezwykłym charakterze. Ta gama odzwierciedla samą esencję luksusu poprzez doświadczanie warstw smaków. Na pierwszy rzut oka pierwsze wydanie dwudziestopięcioletniej The Balvenie jest natychmiast rozpoznawalne jako The Balvenie z wyraźnym, bogatym miodem i głębokim dębem, jednak po pewnym czasie smak ujawnia się, ukazując zupełnie nowe nuty – od prażonej pianki i karmelizowanej gruszki do bogactwa cytrusów i łagodnego dębu - powiedział mistrz słodu - David C. Stewart MBE.

Joanna Hamdan 13051 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.