Spar: koncept Tops! zawitał do Poznania

Sieć Spar uruchomiła w stolicy Wielkopolski nowy format - Tops!, w którym sprzedawane są alkohole. Punkt mieści się w poznańskim Spar przy ul. Druskiennickiej.

Tops! ma wydzieloną, odrębną przestrzeń, kasy i specjalne oferty promocyjne.

- Tops! to największa marka alkoholowa w RPA. Rozwinęła się przy sklepach Spar. To efekt południowoafrykańskiego prawa, które zabrania sprzedaży alkoholu wewnątrz sklepu, stąd konieczne są odrębne placówki. Teraz rozwijamy ten sprawdzony koncept w Polsce i jesteśmy przekonani, że odniesie sukces - mówi Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

To nie jedyny nowy koncept, jaki od niedawna rozwija Spar - marka wdraża także w swoich sklepach kawiarnie znajdujące się wewnątrz placówek. Najnowsza powstała w sklepie Spar w Czekanowie. To już czarta Bean Tree Cafe w Polsce. Pozostałe zlokalizowane są w Warszawie w Blue City, w Dąbrowie Górniczej i w Poznaniu.

Bean Tree Cafe to koncept działający w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych, oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło. Powierzchnia dopasowana jest do dostępnej w sklepie przestrzeni, wystarczy nawet 1 mkw. na stand z ekspresem do kawy. Koncept Bean Tree Cafe sprawdził się na innych rynkach, na których działa Spar i jest dostępny dla wszystkich partnerów detalicznych w Polsce według potrzeb. Jak zapewnia Spar kawiarnie Bean Tree Cafe będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach należących do sieci. Szczegóły projektu TUTAJ.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.