Drogerie Kontigo wchodzą w nowy format handlowy

W listopadzie ruszą pod tą marką trzy wysypy handlowe. Gdzie i co dalej? To dopiero początek - zapowiada firma.

23 listopada nastąpi otwarcie wysp handlowych Kontigo w Galerii Rzeszów, 25 listopada w Galaxy Szczecin, a 29 listopada w gdyńskiej Rivierze.
 
- Najbliższe trzy otwarcia wysp handlowych Kontigo to dopiero początek. Uważamy, że ten format sprzedaży ma duży potencjał i zapewni nam szerokie dotarcie do klientek - mówi Magdalena Dąbrowska, menadżer ds. marketingu w Kontigo.
 
I dodaje, że wyróżnikami sieci sklepów kosmetycznych Kontigo są jakość,  asortyment i troska o klientkę.
 
- To właśnie kobiety od zawsze stanowiły centrum naszego zainteresowania. Nieustannie szukamy dla nich nowych, funkcjonalnych rozwiązań, które zagwarantują pozytywne doświadczenia związane z obcowaniem z naszą marką. Ogromnie się cieszymy, że już od listopada nasz asortyment będzie dostępny w nowych lokalizacjach - komentuje Magdalena Dąbrowska.
 
Z okazji otwarcia wysp handlowych na klientki Kontigo czekają atrakcje i promocje. To okazja do zapoznania się z asortymentem sieci, wypróbowania nowych produktów oraz do uzupełnienia braków w kosmetyczkach.

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Marka prowadzi też sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.