Koncept Bean Tree Cafe nabiera tempa

Spar to już nie tylko sieć sklepów. Marka wdraża w swoich sklepach nowy format - kawiarnie znajdujące się wewnątrz placówek. Najnowsza powstała w sklepie Spar w Czekanowie.

To już czarta Bean Tree Cafe w Polsce.

Pozostałe zlokalizowane są w Warszawie (w Blue City) - kawiarnia znajduje się przy wejściu do sklepu Spar. Jak zapewnia detalista, format ten jest bardzo wygodny, ponieważ jest dostępny zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz sklepu. Z kolei w Dąbrowie Górniczej Bean Tree Cafe znajduje się obok placówki, jako oddzielna kawiarnia, natomiast przy ul. Druskienickiej w Poznaniu - działa z wnętrza sklepu i tworzy koncept ‘shop in shop’.

Bean Tree Cafe to koncept działający w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych, oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło. Powierzchnia dopasowana jest do dostępnej w sklepie przestrzeni, wystarczy nawet 1 mkw. na stand z ekspresem do kawy. Koncept Bean Tree Cafe sprawdził się na innych rynkach, na których działa Spar i jest dostępny dla wszystkich partnerów detalicznych w Polsce według potrzeb.

Jak zapewnia Spar kawiarnie Bean Tree Cafe będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach należących do sieci. Szczegóły projektu TUTAJ.

Joanna Hamdan 13211 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.