Easy Auchan przyspiesza w końcówce roku

8 listopada 2021 r. w ramach współpracy firm BP i Auchan Retail ruszył szósty sklep pod szyldem Easy Auchan. Placówka działa na stacji BP w Krakowie przy ul. Pasternik. Do otwarcia szykuje się już następna placówka.

Sklep Easy Auchan przy ul. Pasternik jest pierwszą z trzech lokalizacji zaplanowanych w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią obu firm kolejne otwarcia w tym mieście odbędą się 29 listopada i 6 grudnia br.

Do końca roku ruszy także sklep Easy Auchan w Warszawie.

Do tej pory sklepy Easy Auchan dostępne były na pięciu stacjach BP w Warszawie: w Alejach Jerozolimskich 144 c, a także przy ul. Patriotów 317, ul. Trakt Brzeski 50, ul. Grochowska 149 oraz ul. Jana Rosoła 68.

Placówki Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe BP, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przypomnijmy. Pod koniec 2020 r. firma BP i Auchan Retail rozpoczęły strategiczną współpracę na polskim rynku, w ramach której na stacjach tego paliwowego koncernu uruchomione zostały trzy sklepy w formacie convenience – właśnie pod szyldem Easy Auchan. Na jednej z pilotażowych stacji BP wprowadziło także koncept Wild Bean Cafe z poszerzoną ofertą śniadaniową i lunchową. Współpraca jest sukcesywnie rozwijana.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć zatrudnia prawie 20 tys. pracowników i zarządza ponad setką sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce.

Koncern BP jest jedną z największych firm energetycznych świata, dostarczającą paliwa do celów transportowych i energii do produkcji ciepła oraz światła. Firma jest obecna w Polsce od prawie 30 lat. Pod jej marką działa ponad 570 stacji (w tym blisko 50 przy autostradach i drogach ekspresowych) i całodobowe sklepy. Spółka zatrudnia ponad 5000 pracowników i kolejne 5000 poprzez stacje partnerskie.

 

 

Katarzyna Pierzchała 4886 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.