Żabka wypłaci dodatkowo po 10 tys. zł

Od 1 listopada wszyscy nowi franczyzobiorcy Żabki zyskują 10 tys. zł bonusu finansowego z okazji otwarcia ich placówki. Jednocześnie nadal mogą liczyć na 17 tys. zł przychodu gwarantowanego miesięcznie przez pierwszy rok współpracy z siecią.

Sieć Żabka liczy obecnie ponad 6000 franczyzobiorców prowadzących ponad 7600 sklepów w całej Polsce. Operator sieć poinformował właśnie, że zwiększa dodatki finansowe dla tych, którzy zdecydują się na prowadzenie placówki pod tym szyldem.

Poza tym, że franczyzobiorcy muszą wnieść wkład własny w wysokości ok. 5 tys. zł (na zakup kasy fiskalnej i koncesji, która refundowana jest po 3 miesiącach), nowi przedsiębiorcy przystępujący do sieci zyskują tak jak do tej pory 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności, a od 1 listopada br. także bonus w wysokości 10 tys. zł.

Otrzymują ponadto w pełni wyposażony i umeblowany sklep w dobranej już lokalizacji. Sieć przekazuje także  know-how, zaplecze marketingowe i logistyczne, oraz - od niedawna - ubezpieczenie „Polisa na biznes”, gwarantując ochronę w przypadku wystąpienia ujemnego salda po rozwiązaniu umowy. 

Jednocześnie jak wynika z danych sieci, na 10 nowych przedsiębiorców 9 po pierwszym roku osiąga "satysfakcjonujący poziom rozwoju sklepu".

Dołączenie do grona franczyzobiorców poprzedza etap rekrutacji i szkoleń, w czasie którego kandydaci zapoznają się z modelem biznesowym oraz zasadami współpracy z Żabką. Każdy przedsiębiorca decydujący się na poprowadzenie swojego sklepu w ramach franczyzy może - jak zapewnia operator - w każdej chwili zrezygnować, co nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Po podpisaniu umowy obie strony obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia.

 

Ilona Mrozowska 4426 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.