Szwedzka marka Kandol już w Polsce

Wegańskie kosmetyki, bez parabenów, olejów mineralnych i silikonów, wzbogacone o aktywnie działające, kojące skórę CBD, odpowiadają na potrzeby zarówno młodej, jak i dojrzałej cery.

Kandol to szwedzka marka produktów pielęgnacyjnych z segmentu premium należąca do spółki ODI Pharma.
 
Produkcja kosmetyków opiera się na ideologii clean beauty, co oznacza, że nie zawierają parabenów, alergenów, olejów mineralnych oraz silikonów. Mają wegańskie składy, które zostały gruntownie przebadane i przetestowane przez niezależne laboratoria. Wszystkie kosmetyki zawierają 200 mg CBD farmaceutycznej jakości, które działa przeciwutleniająco, przeciwłojotokowo, łagodząco, anti-agingowo, a także pielęgnuje i chroni skórę.
 
Marka powstała z myślą o potrzebach zarówno młodych konsumentek, zmagających się z niedoskonałościami skóry, jak i dojrzałej cery z przebarwieniami i pierwszymi oznakami starzenia. Jak zapewnia producent innowacyjne, starannie przebadane formuły zapewniają efekt odżywionej, promiennej i wygładzonej skóry, bez obciążenia jej. Misją marki jest wspieranie kobiet i mężczyzn w dążeniu do przywrócenia równowagi i zdrowego wyglądu skóry.
 
Wszystkie kosmetyki marki Kandol zamknięte są w przyjaznych środowisku opakowaniach – balsam do ciała znajduje się w tubie w 100% wykonanej z zasobów odnawialnych. Krem oraz maska do ciała dostępne są w opakowaniach do ponownego napełniania – tzw. system refill z możliwością wymiany wkładu słoiczków po każdym zużyciu. Opakowania nadają się do recyklingu.
 
Aktualnie w ofercie marki znajdują się 3 kosmetyki do codziennej pielęgnacji: balsam do ciała, maska oraz krem do twarzy. Produkty są dostępne w sklepie internetowym marki.
 
Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.