Marka Herbapol Polana startuje z kampanią reklamową

Działania potrwają przez cały listopad.

Korzystając ze swojego ponad 70-letniego doświadczenia i wiedzy na temat ziół i roślin polnych, "Herbapol-Lublin" S.A. pod koniec 2020 roku wprowadził na rynek markę kosmetyków naturalnych i suplementów diety Herbapol Polana.

Receptury wszystkich jej produktów oparte są na sile czerwonej koniczny, zwanej rośliną kobiet, która wspiera kobiety w trosce o kondycję i piękno skóry oraz zapewnia odmłodzony i promienny wygląd.

Oferta marki odzwierciedla koncept dwukierunkowej, holistycznej pielęgnacji, zgodnie z którym powinniśmy troszczyć się o skórę nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz organizmu. Dlatego marka Herbapol Polana to trzy programy naturalnej pielęgnacji stworzone dla potrzeb skóry kobiet na każdym etapie życia: nawilżanie z chabrem bławatkiem, rewitalizacja ze stokrotką, a także odmładzanie z ekstraktem z maku lekarskiego. Każdy z nich to zarówno naturalne kosmetyki, jaki i suplementy diety (z kwasem hialuronowym, kolagenem lub koenzymem Q10), tworzące spójną, inspirowaną naturą całość.

Komunikowanie konceptu dwukierunkowej pielęgnacji było głównym założeniem kampanii, która jednocześnie podkreśla wyjątkowe właściwości czerwonej koniczyny oraz jej roli w pielęgnacji skóry kobiet. W spocie przedstawiono naturalny, a jednocześnie sensualny, świat marki, która odpowiada na potrzeby świadomych siebie kobiet, dostrzegających i doceniających siłę drzemiącą w naturze.

W ramach kampanii powstały dwie wersje spotu – 15-sekundowy, który będzie emitowany w telewizji oraz 30-sekundowy, przygotowany na potrzeby kampanii w serwisach VoD, takich jak Player.pl, Ipla.pl oraz Youtube. Spoty będą również wykorzystywane w komunikacji w mediach społecznościowych. Reżyserię reklamy powierzono duetowi Frydrych & Zdanowski, a za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Highnoon. Zakup mediów realizował dom mediowy MediaCom.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.