Śniadanie jak u Tiffany’ego!

Michał Mikołajczak i Tomek Jakubiak zdradzają przepis na gwiazdorskie croissanty.

Śniadanie jako najważniejszy posiłek dnia nierzadko bywa elementem filmowych czy serialowych produkcji. Doskonale wie o tym Michał Mikołajczak – aktor teatralny i filmowy, który w najnowszym odcinku Naturalnych Poranków był gościem kuchni Tomka Jakubiaka.

Zainspirowani kultowym filmem "Śniadanie u Tiffany’ego" przygotowali gwiazdorskie croissanty w wersji wytrawnej – z jajkiem w koszulce i Krakowską Suchą z linii Tarczyński Naturalnie, które będą idealną propozycją na jesienny poranek.

Seria Naturalne Poranki z udziałem Tomka Jakubiaka jest elementem szerszej, wielokanałowej kampanii promocyjnej produktów z linii Tarczyński Naturalnie, którymi marka inspiruje konsumentów do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze.

Oprócz odcinków z popularnym kucharzem na platformie YouTube można zobaczyć również Naturalne Poranki Blisko Natury, których prowadzącą jest szefowa kuchni Adriana Marczewska.

Zarówno odcinek programu z udziałem Michała Mikołajczyka, jak i cała seria filmów "Naturalne Poranki" i "Naturalne Poranki Blisko Natury" dostępne są na kanale marki Tarczyński na YouTube, a także na stronie naturalneporanki.pl.

Joanna Hamdan 13848 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.