Maffashion dla marki Revolution Makeup

28 października w drogeriach Hebe rusza sprzedaż autorskiej kolekcji kosmetyków influencerki.

Nowe kosmetyki w Hebe to owoc współpracy influencerki modowej Julii Kuczyńskiej znanej jako Maffashion oraz marki Revolution Makeup.

Kolekcja zawiera 8 produktów: paletę cieni do powiek, My Beauty Diary z 15 odcieniami – 6 matów oraz 9 błysków, w neutralnych, ciepłych i chłodnych tonach, idealnych do stworzenia codziennego, jak i wieczorowego makijażu, dwa rodzaje palet do konturowania twarzy składające się z bronzera i rozświetlacza – Oman Desert Diary dedykowaną jasnej karnacji oraz Malibu Sunset Diary dla śniadej i oliwkowej skóry, a także dwie szminki do ust - New York w odcieniu nude oraz Milan w zgaszonym różu.
 
W kolekcji znajdują się także wykręcane kredki z żelem do brwi w trzech odcieniach – ash brown, medium brown i dark brown. Produkty zawierają wykręcaną kredkę do brwi oraz utrwalający żel do stylizacji brwi. Kredka pozwala na precyzyjne dorysowanie pojedynczych włosków oraz uzupełnienie ubytków. Z kolei żel utrwala i nadaje pożądanego kształtu.
 
Każdy z produktów powstał zgodnie z wizją i filozofią Maffashion. Palety utrzymane w kolorze brudnego różu wyróżnia welurowe wykończenie z wytłoczonym logo influencerki. W całej kolekcji pojawia się motyw ulubionych, modowych miast Julii.
Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.