Auchan.pl: po Poznaniu czas na Łódź

Od 25 października Auchan rozszerza zakres usług e-commerce o kolejny region - Łódź i okolice, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl/ dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.

Łódź to kolejne miasto na mapie Polski, w którym klienci Auchan mogą korzystać z formy e-zakupów. We wrześniu tego roku do Warszawy i Wrocławia, gdzie usługa dostępna była już wcześniej, dołączyło 8 miast Górnego Śląska: Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Mikołów, a pod koniec miesiąca także Kraków. W pierwszej połowie października br. sprzedaż internetowa uruchomiona została również w Poznaniu.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Dla osób z Łodzi i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 30 listopada br. sieć przygotowała promocję - darmową dostawę i Fresh Box ze świeżymi owocami w prezencie.

Przypomnijmy. Auchan Polska postawiła na prostotę i zdecydowała, że sprzedaż przez internet będzie prowadziła pod oczywistym adresem, czyli na Auchan.pl a nie Auchan Dirct. Przekierowanie nastąpiło we wrześniu br. Auchan już 10 lat temu, jako jedna z pierwszych sieci w Polsce, wprowadziło usługę zakupów online – właśnie poprzez platformę Auchan Direct.pl.

Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.