Aldi stawia na zachodniopomorskie

W środę 27 października swoje podwoje dla klientów otworzy pierwszy sklep sieci w Szczecinie.

Nowy sklep zlokalizowany jest w parku handlowym MMG Centers przy ul. Struga 31A. Aldi w Szczecinie jest 24. sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce i drugim w województwie zachodniopomorskim.

- Mamy ambitne plany rozwoju sieci na najbliższe lata, w ramach których planujemy otworzyć kilkadziesiąt sklepów Aldi w województwie zachodniopomorskim. Pierwszy sklep w Szczecinie to początek ekspansji w tym regionie. Cieszymy się, że zaznaczamy naszą obecność w mieście, w którym dotychczas Aldi nie było obecne. Dzięki temu będziemy mogli docierać do klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać produktów naszej marki - mówi Dariusz Kujaczyński, kierownik sprzedaży Aldi Polska.

Sklep przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ponad 1600 mkw. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, dodatkowo pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną także torby z produktami marek własnych Aldi.

Aktualnie sieć Aldi liczy w Polsce 186 marketów w Polsce. Do końca grudnia 2020 roku pojawiło się 24 nowych placówek. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.