Grupa Lavazza. Lavazza ¡Tierra! Organic

Bioorganiczne kawy produkowane w duchu filozofii Fundacji Lavazza - z troską o ludzi i środowisko.

Najdoskonalsza esencja kawy kryje się nie tylko w jej aromacie, ale też w trosce o ziemię, z której pochodzą ziarna oraz w szacunku do ludzi, którzy ją uprawiają. Mając to na uwadze Lavazza prezentuje produkty ¡Tierra! Organic, które wyznaczają najnowsze trendy w produkcji kawy: koncentrację na pochodzeniu ziaren i przygotowanie produktu w zrównoważony sposób, a także dbałość o doskonałość smaku.

Za wszystkimi nowymi wariantami kawy Lavazza ¡Tierra! Organic kryje się konkretne zaangażowanie firmy mające na celu zapewnienie prowadzenia zrównoważonych upraw kawy w poszanowaniu dla planety oraz społeczności, na wszystkich etapach łańcucha dostaw: od plantacji aż po filiżankę kawy. Wyraża się ono w projektach poodejmowanych przez Fundację Lavazza w wielu regionach świata.

¡Tierra! Organic to 3 nowe produkty, ¡Tierra! Organic for Planet, związana z projektami zwalczającymi zmiany klimatyczne, ¡Tierra! Organic for Amazonia, wspierająca procesy ponownego zalesiania oraz ¡Tierra! Organic for Africa, za którą stoją projekty edukacji młodzieży.

Trzy nowe warianty: Lavazza ¡Tierra! For Africa, ¡Tierra! For Amazonia and ¡Tierra! For Planet dostępne są w sieciach handlowych oraz sklepach internetowych w formacie kawy mielonej w opakowaniach 180 g. Lavazza Tierra for Planet dostępna jest również w formie kawy ziarnistej w opakowaniu 1 kg.

Wszystkie linie Tierra, których produkcja prowadzona jest w poszanowaniu idei zrównoważonego rozwoju są wyrazem silnego zaangażowania Grupy Lavazza w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, które symbolizuje strategia Blend for Better.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.