Lisek.app ma za sobą rekordową niedzielę

Miniona niedziela okazała się rekordowa, jeśli chodzi o ilość zamówień i pobrań aplikacji Lisek.app jednego dnia. Łącznie firma obejmuje już swoim zasięgiem prawie 2,5 mln konsumentów.

Lisek.app dowozi coraz dalej. Jeden z młodszych graczy na rynku dowozów, który ekspansję rozpoczął od warszawskiego rynku, właśnie pojawił się w kolejnym mieście. Po Warszawie, Krakowie, Piasecznie, Wrocławiu oraz Gdańsku przyszedł czas na Poznań. W planach są już następne lokalizacje.

Aplikacja nadal rozwija się również w samej stolicy - ostatnio pojawiła się w Śródmieściu. Tym samym usługa Lisek.app dostępna jest już w 15 rejonach Warszawy. Są to: Wilanów, Ursynów, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Wola, Chrzanów, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Targówek, Bródno oraz Służewiec.
 
Aplikacja jest darmowa i reklamuje się jako "najszybsze zakupy w mieście", gdyż zapewnia, że dowozi już w 10 minut. Czy tak jest w rzeczywistości, sprawdź tutaj. Dostawa kosztuje 2,99 zł, a przy zamówieniu powyżej 50 zł jest gratis. Lisek oferuje też regularnie promocje; jeśli klient zapisze się na firmowy newsletter, będzie dostawał zniżkowe kody. Przy zamówieniu powyżej 100 zł klient dostaje 10% zniżki na cały koszyk.

Zamówienie można złożyć codziennie od 8:00 do 23:00. Co więcej i co ważne w obliczu planów ograniczenia możliwości działania w niedziele przez placówki pocztowe, Lisek dostarcza zakupy także w niedziele niehandlowe. I właśnie miniona niedziela 24 października okazała się rekordowa dla tej aplikacji, zarówno pod względem zamówień, jak i pobrań aplikacji jednego dnia. Łącznie Lisek dociera już do prawie 2,5 konsumentów.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.