Barbora.pl wchodzi na Górny Śląsk

Już w listopadzie br. internetowy sklep spożywczy zaoferuje swoje usługi mieszkańcom Katowic i okolicznych miejscowości. To kolejne duże polskie miasto w zasięgu Barbora.pl.

Barbora to internetowy sklep spożywczy z krajów bałtyckich, który od stycznia 2021 r. prowadzi działalność w Polsce. Spółka należy do Grupy Maxima, w Polsce właściciela sklepów Stokrotka.

Sklep Barbora.pl zadebiutował w Warszawie, następnie w czerwcu 2021 r. wszedł do Trójmiasta, a później do Łodzi. Teraz ten e-sklep otwiera się na mieszkańców Katowic i okolic - Będzina, Bytkowa, Bytomia, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Mikołowa, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Tychów, Wełnowca, Wojkowic oraz Zabrza.

- Idziemy za ciosem, uruchamiając nasze struktury w zupełnie nowym dla nas regionie. Mieszkańcy wybranych miast Górnego Śląska mogą liczyć na ponadprzeciętną jakość i szybkość obsługi dzięki naszej własnej flocie kurierów oraz bardzo konkurencyjne ceny – mówi Andrius Mikalauskas, chairman of the board, Barbora.pl.

Barbora oferuje artykuły spożywcze, w tym asortyment od lokalnych dostawców. Są to sezonowe warzywa i owoce, pieczywo z miejskiej piekarni (również w niedzielę), nabiał, mięso, wędliny oraz ryby. Na stronie sklepu w strefie EKO klienci znajdą też produkty ekologiczne. Na barbora.pl można nabyć ponadto chemię gospodarczą, środki czystości oraz produkty dla dzieci i niemowląt. W sklepie można kupić m.in. ziemię, nawozy do roślin oraz substraty. Z kolei posiadacze zwierząt przysmaki dla swoich pupili czy np. żwirek dla kota.

Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.