Sadecki spółdzielcą? Będzie budował PGS bis [NEWS HE]

Michał Sadecki, były prezes Polskiej Grupy Supermarketów, operatora sieci Top Market, będzie integrował Społem - dowiedział się HandelExtra.pl.

MSL Consulting, firma, której założycielem jest Michał Sadecki, podpisała właśnie umowę o współpracy z Krajową Platformą Handlową Społem. - Naszym głównym celem będzie zbudowanie strategii handlowej, marketingowej i logistycznej zgodnej z hasłem "SPOŁEM ZNACZY RAZEM" i pomoc w wykorzystaniu olbrzymiego potencjału sieci – post MSL Consulting o takiej treści pojawił się dziś na LinkedInie.

Potwierdziliśmy to u założyciela spółki. - Tak, to już oficjalna informacja. Powstał megaciekawy projekt, rozpisany na dwa lata – mówi nam Michał Sadecki. - Pierwsze efekty będą widoczne zapewne już w połowie przyszłego roku. Na pewno przed nami wiele wyzwań, ale liczymy na wsparcie i pomoc przyjaciół z branży – nie ukrywa.

Jak ustaliliśmy, zadaniem Sadeckiego będzie zbudowanie mocnej sieci handlowej na wzór Polskiej Grupy Supermarketów. Nacisk zostanie położony na centralne zakupy spółdzielni.

Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów.

Katarzyna Pierzchała 4796 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.