Żabka: kasy dualne niemal w każdym sklepie

W Żabce można nadać i odebrać paczkę, zamówić hot-doga czy nawet umówić wizytę lekarską. Obowiązków dla sprzedawców tej sieci więc nie brakuje, a w ślad za tym pojawiły się kasy dualne oraz samoobsługowe, które mają usprawnić pracę sklepów.

Obecnie już niemal w całej sieci Żabka dostępne są tzw. kasy dualne, łączące możliwość wykorzystania kasy jako standardowej obsługiwanej przez sprzedawcę oraz kasy samoobsługowej dla klienta. - To rozwiązanie doskonale sprawdza się w każdej lokalizacji i proponujemy je wszystkim franczyzobiorcom, dzięki takiemu rozwiązaniu personel sklepu może skupić się np. na podnoszeniu jakości obsługi klientów lub pozostałych obowiązkach, a klienci mogą być obsłużeni szybciej - tłumaczy Żabka.

Nad rozwiązaniem dualnej kasy Żabka pracowała  od końca 2019 r. 

Teraz sieć wprowadza też kasy stricte samoobsługowe (na zdjęciu).     

- Obecnie wdrażamy kasy samoobsługowe w coraz większej liczbie sklepów. Jest to element naszego programu wsparcia franczyzobiorców, którzy dzięki współpracy w ramach sieci mogą skorzystać z uzupełnienia standardowej obsługi i skorzystać z kasy samoobsługowej - usłyszeliśmy w Żabce. Ja zapewnia sieć, obsługa kasy jest łatwa i intuicyjna, co sprawia, że to rozwiązanie doskonale sprawdza się w każdej lokalizacji.

Przypomnijmy, że Żabka oferuje w swoich sklepach wiele usług dodatkowych (w tym nadawanie i odbieranie paczek), co powoduje, że często kasjer-sprzedawca ma mniej czasu na obsługę klientów.

Żabka jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 7500 placówek prowadzonych przez ponad 6000 franczyzobiorców. Jej sklepy są odwiedzane codziennie przez ponad 2,5 miliona klientów

Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.