IKEA testuje nowe miejsca spotkań z klientami

Nowe Studia Planowania - bo o nich mowa - pojawią się w 8 miastach Polski

Poprzez Studio Planowania IKEA sieć chce zaproponować klientom nową formę spotkania, która ma przybliżyć im ofertę IKEA.

- Dzięki temu będziemy mogli pomóc kolejnym Polakom w urządzaniu ich kuchni, zaplanowania szafy czy garderoby - uważa Małgorzata Bochenek, dyrektorka ds. transformacji i rozwoju biznesu.

Studia Planowania IKEA to przestrzeń o powierzchni 50-100 mkw., gdzie można zaprojektować nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online.

Pomoc dotyczy także dodatkowych świadczeń, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego Punktu Odbioru w danej lokalizacji. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta (komputer lub smartfon).

Pierwsze Studio Planowania IKEA otwiera się już dzisiaj (21 października) w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej 124, a wkrótce zostaną otwarte kolejne. Pojawią się one w: Rzeszowie w Millenium Hall, Al. Majora Wacława Kopisto 1; Kielcach w Galerii Echo, ul. Świętokrzyska 20; Olsztynie w Galerii Warmińskiej, ul. Tuwima 26; Zielonej Górze w Focus Mall, ul. Wrocławska 17; Bielsku-Białej w Gemini Park, ul. Leszczyńska 20; Częstochowie w Galerii Jurajskiej, Al. Wojska Polskiego 207; Toruniu w Atrium Copernicus, ul. Stanisława Żółkiewskiego 15.

Wystarczy zapisać się na spotkanie na IKEA.pl/planowanie.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.