"Szlachetny smak czekolady, na który warto czekać"

Pod takim hasłem marka Wawel ruszyła z kampanią reklamową.

Marka w nowej komunikacji postawiła nacisk na flagową w swoim portfolio kategorię czekolad.

Idea kampanii skupia się na długotrwałym i dokładnym procesie konszowania, który stoi za szlachetnym smakiem tych produktów. Aksamitna konsystencja czekolad Wawel to wynik wyjątkowo długiego i starannego mieszania składników. Marka w nowej reklamie pokazuje jak bardzo w konszowaniu ważny jest czas, który odpowiada za intensywny smak czekolady.

Nowy spot telewizyjny wyraźnie różni się od dotychczasowych. Dynamiczna, pełna kolorów komunikacja została zastąpiona takimi wartościami jak czekoladowość, eksperckość oraz tradycja. Tym razem konsumenci zostali zaproszeni do magicznego świata marki Wawel.

Działania reklamowe w ramach nowej kampanii objęły telewizję, działania digitalowe, PR oraz kampanię w kinach.

Za koncept kreatywny, strategię oraz realizację spotu odpowiada agencja reklamowa Bardzo i dom produkcyjny Dynamo. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Dom Mediowy FullSix Media (TV) oraz agencja Harbingers (digital).

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.