Jula Outlet: nowy koncept sieci

Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza na rynek koncept outletów. Pierwszy z nich ruszy w Jula Wrocław 21 października br. Oferta będzie uzależniona od asortymentu produktów dostępnych w danym czasie.

‒ Cieszymy się, że możemy teraz rozszerzyć naszą działalność, otwierając nasz pierwszy Jula Outlet w Polsce ‒ mówi Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula.

Outlet znajdzie się na wydzielonej w sklepie powierzchni 400 mkw. Koncept dodatkowo jest częścią działań firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponieważ daje możliwość zminimalizowania ilości odpadów i przedłużenia żywotności produktów.

‒ To asortyment, który przede wszystkim stwarza nowe fantastyczne możliwości biznesowe. Klient nigdy nie wie z góry jakie produkty będą dostępne danego dnia w Outlet Jula. Można się zatem spodziewać, że kupujący będą za każdym razem pozytywnie zaskoczeni, a zakupy potraktują jako swoiste poszukiwanie skarbów. Dlatego planujemy bardzo dynamiczne zmiany oferty w naszym outlecie, co mam nadzieję wzbudzi ciekawość wśród klientów ‒ mówi Arnold Brzeziński, country operations manager Jula w Polsce (na zdjęciu powyżej).

Oferta Jula Outlet dostępna będzie na jula.pl wyłącznie na podstronie poświęconej sklepowi we Wrocławiu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.