Biedronka 3.0 w Ińsku

Sieć uruchomiła właśnie kolejną placówkę w swoim najwyższym standardzie 3.0.

Nowy sklep Biedronka znajduje się w Ińsku (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Armii Krajowej 27. To pierwszy sklep sieci w tym mieście.

Nowa Biedronka w Ińsku zaprojektowana została zgodnie z najnowszym standardem sieci. Oznacza to nie tylko lepiej wyeksponowane strefy promocji czy bardziej przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa, ale także ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu. Na terenie placówki zastosowane zostało m.in. oświetlenie typu LED, a sklep wyposażono w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.
 
W nowym sklepie sieci Biedronka o powierzchni 650 mkw. znajdują się cztery kasy tradycyjne, zatrudnienie znalazło tu 15 pracowników. Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z 33 miejsc parkingowych, wśród których znajdują się 3 miejsca do dyspozycji osób z niepełnosprawnościami.
 
- Pierwszy sklep sieci Biedronka w Ińsku to nowoczesna i ekologiczna placówka, stworzona w najnowszym standardzie 3.0. Jej wyróżnikiem jest lada tradycyjna, będąca rozszerzeniem standardowej oferty produktów dostępnej w naszych sklepach. W placówkach z ladą tradycyjną oferujemy kupującym świeże mięso, wędliny i sery sprzedawane na wagę. Wśród kilkudziesięciu rodzajów produktów znaleźć można także wyroby regionalne, których mieszkańcy Ińska mogą skosztować podczas dzisiejszej degustacji, zorganizowanej z okazji otwarcia - mówi Jakub Kluczyński, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.
 
Z okazji otwarcia nowego sklepu od 19 do 23 października na klientów nowego sklepu czekają promocje. 
 
Biedronka liczy w Polsce ponad 3 tys. placówek.
Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.