Nasze polskie tak kultowe!

Marka Duda rusza z nową kampanią.

Smak wędlin to jeden ze znaków rozpoznawczych polskiej kuchni. Marka Duda, od 30 lat obecna na rynku, podkreśla jego rolę w nowej kampanii reklamowej linii produktów "Nasze Polskie".

Seria humorystycznych spotów od 18 października już na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Produktowymi bohaterami kampanii są kiełbasy myśliwska i żywiecka.

Jak zapewnia producent reklamowane plastrowane wędliny opakowane są (jako pierwsze i jedyne w kraju) w nowoczesną folię z powłoką antybakteryjną z jonami srebra. Gwarantuje ona bezpieczeństwo i funkcjonalność produktów. Innowacyjne opakowania to odpowiedź Silesii na jeden z trendów konsumenckich, który zyskał na znaczeniu w czasie pandemii koronawirusa.

Kampania emitowana będzie w największych stacjach telewizyjnych, programach tematycznych oraz na platformach VOD. Zgodnie z koncepcją marketingu 360° kampania prowadzona będzie również w mediach społecznościowych, portalach internetowych, prasie i formatach POS.

Konsumenci już teraz mogą znaleźć wędliny Duda "Nasze Polskie" na półkach największych sieciach handlowych w Polsce, w handlu detalicznym oraz na platformie Allegro.

Joanna Hamdan 13050 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.