Eurospar placówką pocztową

Kolejna sieć zdecydowała się na pracę w niehandlowe niedziele.

W niedziele niehandlowe w warszawskim centrum handlowym Blue City otwarte są prawie wszystkie restauracje i kawiarnie, kilka sklepów prowadzonych przez właścicieli i cała część rozrywkowa.

Teraz klienci centrum w niedziele zrobią również zakupy w supermarkecie Eurospar, który uzyskał status placówki pocztowej. W ramach nowych udogodnień w niedziele możliwe jest tu nadanie przesyłki w godzinach funkcjonowania supermarketu.

Eurospar w Blue City w niedziele czynny jest w godzinach 10-18.

Obecnie Spar obejmuje 230 placówek w całej Polsce i nadal się rozwija, poszukując kolejnych lokalizacji.

Przypomnijmy, że 29 listopada 2019 r. właśnie w centrum handlowym Blue City, w miejscu supermarketu Piotr i Paweł, zaczął działać pierwszy sklep Spar Group w Polsce - w koncepcie Eurospar. Sklep nie przypomina dawnego Piotra i Pawła, który notował jedne z największych obrotów w poznańskiej sieci. Wcześniej przeszedł bowiem gruntowną metamorfozę. Zmienił się nie tylko wystrój czy aranżacja półek, ale również otaczająca klientów przestrzeń (szczegóły tutaj).

Ostatni sklep Piotr i Paweł zmienił szyld na Eurospar i tym samym rebranding tej polskiej sieci dobiegł końca w połowie października 2021 r., a więc dwa lata później. Pisaliśmy o tym tutaj.

 

Ilona Mrozowska 4377 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.