Pepco wchodzi do sieci. Współpracuje m.in. z Orlen Paczka

Produkty ze sklepów Pepco można już kupić bez wychodzenia z domu, a więc za pośrednictwem ośmiu e-zakupowych platform.

Od października produkty Pepco dostępne są na platformach: Allegro, Ceneo, Empik.com, Morele, Erli.pl, Mall.pl, Arena.pl oraz Shumee.

Jak informuje Pepco, przy zakupie produktów Pepco za pośrednictwem danej platformy zakupowej, obowiązuje darmowa dostawa przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Orlen Paczka. Natomiast jeżeli chodzi o ceny pozostałych opcji dostawy oraz czas ich realizacji, to są one indywidualne dla każdej z platform.

Obecnie wysyłka produktów Pepco realizowana jest wyłącznie na terenie Polski.

Grupa Pepco istnieje od 2015 r. a w jej skład wchodzą marki Pepco i Dealz w Europie oraz Poundland w Wielkiej Brytanii. Sieci zaopatrywane są przez globalną firmę PGS, również należącą do Grupy Pepco. Grupa prowadzi obecnie ponad 3400 sklepów w 17 krajach. Pierwszych 14 sklepów Pepco otwarto w Polsce w 2004 roku. W 2013 roku Pepco rozszerzyło swoją działalność na Czechy i Słowację, a w latach 2015-2017 otworzyło sklepy w Chorwacji, na Węgrzech, Litwie, w Rumunii i Słowenii. Od 2018 r. spółka posiada sklepy na Łotwie, w Estonii, Bułgarii, Włoszech, Serbii i Hiszpanii.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.