Metro Properties: centra M1 trzymają się mocno

Spółka wprowadza nowych użytkowników do centrów sieci M1 na Śląsku i Mazowszu. Część marek obecnych w obiektach zwiększy powierzchnię swoich sklepów, planuje przebudowę lub renowację wnętrz. Zmiany w centrach M1 w Zabrzu, Czeladzi i Radomiu objęły łącznie ponad 3300 mkw. powierzchni handlowej.

‒ Zmiany w portfolio najemców to stały element sprawnie funkcjonujących obiektów handlowych. Poziom najmu w centrach M1 sięga dzisiaj blisko 100% mimo zawirowań spowodowanych lockdownami. Nowi najemcy uzupełnią ofertę trzech obiektów w Polsce. Część zdecydowała się na rozszerzenie dotychczasowej działalności, dostrzegając dobrą perspektywę rozwoju dla swoich biznesów oraz klarowne, partnerskie relacje na linii najemca – wynajmujący ‒ mówi Justyna Hara, dyrektor działu najmu Metro Propertis.

Skaner do mierzenia stóp i soczewkomat w radomskim M1
W centrum M1 w Radomiu po gruntownym remoncie zaprasza sklep CCC. Obiekt o powierzchni 515 mkw. dysponuje wielkopowierzchniowymi ekranami leadowymi do prezentacji oferty dostępnej stacjonarnie i online. Specjalny skaner esize.me ułatwia zakup obuwia w Internecie, bo mierzy wielkość i szerokość stóp.
Nowym najemcą w Radomiu jest też salon Kodano Optyk. Przy wejściu głównym do centrum M1 stanął też soczewkomat Kodano Optyk umożliwiający samoobsługowy zakup soczewek w godzinach otwarcia obiektu.

W Zabrzu – od mody po samochody
W Zabrzu zaprasza odmieniony Jysk (1206 mkw.), po remoncie. Do grona najemców dołączyła sklep z odzieżą marki Only. Strefę restauracyjną uzupełniła Kuchnia Smaku z serwowanymi na wagę daniami kuchni polskiej. Restauracja już od dnia otwarcia zdobyła dużą popularność wśród klientów. Po renowacji wnętrz 107 mkw. zajmie salon Orange. Powierzchnię zwiększył również komis samochodowy AAA (10 400 mkw.).

M1 Czeladź stawia na usługi
Tu wkrótce otworzy się drogeria Hebe (253 mkw.). Nowe wnętrza na powierzchni 175 mkw. zyskał salon biżuterii Apart (wystartuje pod koniec października). Segment sklepów z artykułami dla domu wzbogaci marka Tefal, a Home&You się powiększy. W punkcie usług Tauron klienci załatwią sprawy związane z opłatami za gaz i prąd.

Metro Properties zarządza siecią dziewięciu centrów marki M1 w Polsce, zlokalizowanymi w centralnej i południowej części kraju. To 450 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której swoje sklepy i punkty usługowe prowadzi ponad 900 najemców niemal wszystkich branż.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.