Polomarket świętuje 24 urodziny!

Z tej okazji siec przygotowała wiele atrakcyjnych ofert, rabatów oraz specjalną Wielką Loterię zdrapkową.

W Urodzinowej Loterii codziennie do wygrania będzie wysokiej klasy sprzęt AGD i RTV (m.in. laptopy, telewizory, komplety garnków, stacje parowe) oraz wiele innych nagród rzeczowych.

W cotygodniowym losowaniu, w którym udział wezmą wszystkie zarejestrowane zdrapki, do wygrania będą bony na miesięczne zakupy w sklepach Polomarket o wartości 1 000 zł.

Prawdziwą gratką będzie wielki finał Urodzinowej Loterii, w którym do wygrania jest samochód Hyundai i20 oraz roczne bony na zakupy w sklepach sieci Polomarket. Loteria trwa od 13 października do 2 listopada.

Polomarket po raz kolejny stawia na ekologiczne rozwiązania i rezygnuje z tradycyjnych papierowych zdrapek na rzecz tych elektronicznych. Po jednorazowej rejestracji na stronie loterii, klient po dokonanych zakupach będzie miał możliwość sprawdzenia zebranych ilości losów i kryjących się pod nimi nagród.

Chcąc wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za minimum 40 zł z użyciem Polokarty lub e-Polokarty i zachować paragon. Zakupów można dokonać również w aplikacji Polomarketu, opłacić je bezpiecznie online i odebrać w sklepie bez konieczności pojawienia się na sali sprzedaży.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.