Lisek zawitał do Gdańska

Tym samym z aplikacji mobilnej do zamawiania zakupów mogą korzystać już mieszkańcy pięciu miast.

Lisek.app dowozi coraz dalej. Jeden z młodszych graczy na rynku dowozów, który ekspansję rozpoczął od warszawskiego rynku, właśnie pojawił się w kolejnym mieście. Po Krakowie, Piasecznie i Wrocławiu przyszedł czas na Gdańsk. W planach są już następne lokalizacje.
 
Aplikacja rozwija się również w stolicy - ostatnio pojawiła się na Służewcu. Tym samym usługa Lisek.app dostępna jest już w 14 rejonach Warszawy. Są to: Wilanów, Ursynów, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Wola, Chrzanów, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Targówek oraz Bródno.
 
Aplikacja jest darmowa i reklamuje się jako "najszybsze zakupy w mieście", gdyż zapewnia, że dowozi już w 10 minut. Czy tak jest w rzeczywistości, sprawdź tutaj. Dostawa kosztuje 2,99 zł, a przy zamówieniu powyżej 50 zł jest gratis.
 
Lisek oferuje też regularnie promocje; jeśli klient zapisze się na firmowy newsletter, będzie dostawał zniżkowe kody. Przy zamówieniu powyżej 100 zł klient dostaje 10% zniżki na cały koszyk.

Zamówienie można złożyć codziennie od 8:00 do 23:00. Co więcej i co ważne w obliczu planów ograniczenia możliwości działania w niedziele przez placówki pocztowe, Lisek dostarcza zakupy także w niedziele niehandlowe.

Aplikację można pobrać z AppStore oraz Google Play.
 
Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.