Castorama Smart stanęła na granicy

W Świnoujściu ruszył 90. sklep w Polsce sieci budowlano-wykończeniowej Castorama i drugi w formacie smart. Lokalizacja ma zapewnić marketowi klientelę z obu stron granicy.

Castorama Smart w Świnoujściu mieści się na terenie nowego parku handlowego przy ulicy Wojska Polskiego 96, tuż przy przejściu granicznym do Ahlbecku.

To drugi w formacie smart punkt sieci. Pierwszy powstał w czerwcu tego roku w Ostrowie Wielkopolskim w budynku dawnego Tesco przy ul. Ks. Prałata Czesława Majorka 2.

Castoramy w formacie smart oferuje klientom wydzielone strefy: punkt projektowy, gdzie można poprosić o przygotowanie projektu mieszkania, pomieszczenia, działy inspiracji z aranżacjami kuchni, łazienek, przykładowe ekspozycje dostępnego asortymentu. W sklepie można też liczyć na doradztwo specjalistów..

– W naszym sklepie oferujemy maksimum dostępnych inspiracji, produktów i rozwiązań dostosowanych do każdego budżetu – konkluduje Dominik Piosik, kierownik sklepu Castorama Smart w Świnoujściu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.