Auchan przyznaje dodatkowe bony noworoczne

Otrzymają je pracownicy sklepów i e-commerce.

Zarząd Auchan Retail Polska podjął decyzję o przyznaniu dodatkowych, noworocznych bonów zakupowych o wartości 700 zł. Kwota przyznanych bonów jest o 40% wyższa niż w ubiegłym roku. Zarząd Auchan wziął również pod uwagę wprowadzenie nowych usług kurierskich i pocztowych dla klientów, co wiąże się ze zwiększeniem handlowych dni w okresie przedświątecznym.

Specjalne, dodatkowe bony o wartości 700 zł przyznane zostaną za pracę w kluczowym okresie handlowym. Na podobne świadczenia mogą liczyć również osoby nowo zatrudnione do 2 listopada i do 1 grudnia br. Bony noworoczne będą wynosić dla nich odpowiednio 500 i 300 zł.

Całkowita kwota przeznaczona przez Auchan Retail Polska na specjalne bony noworoczne dla pracowników wyniesie około 9 mln zł.

Poza bonami noworocznymi Auchan proponuje swoim pracownikom również liczne benefity pozapłacowe. Są to: doładowania kart zakupowych w wysokości kilkuset złotych; bony pracownicze; refundowane ze środków ZFŚS m. in. bilety do kina, karnety na siłownię, wczasy pod gruszą, czy paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci;  ubezpieczenie zdrowotne dla każdego współpracownika, a także dofinansowanie do posiłków w stołówkach pracowniczych.

Ważnym elementem motywującym jest Program Akcjonariatu Pracowniczego, otwarty dla każdego pracownika. Program oferuje możliwość nabywania akcji firmy na preferencyjnych warunkach i tym samym budowania własnych oszczędności.

Ponadto w Auchan działa również wolontariat pracowniczy. Każdy pracownik ma możliwość zaangażowania się w projekty charytatywne i przeznaczenia na pomoc potrzebującym godzin wolontariatu w ramach swojego czasu pracy.

Zdjęcie: Shutterstock

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.