E-zakupy Auchan zawitały do Poznania

Auchan rozwija digitalizację ścieżki zakupowej klienta. 11 października sieć zadebiutowała ze swoimi zakupami online w Poznaniu. Za chwilę z tej formy zakupów będą mogli korzystać też mieszkańcy Łodzi.

To już kolejne miasto na terenie Polski, w którym klienci sieci Auchan mogą skorzystać z dostawy zamówień z zakupy.auchan.pl bezpośrednio do domów.

Do tej pory usługa dostępna była dla mieszkańców Warszawy i Wrocławia, a od początku września br. dla Górnego Śląska: Katowic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Mikołowa. Pod koniec wrześniu br. usługa została uruchomiona również w Krakowie. Już wkrótce usługa będzie dostępna także w Łodzi.

Oferta produktowa obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Wcześniej zakupów online w Auchan można było dokonywać pod innym adresem – auchandirect.pl. Nazwa tej domeny sprawiała niektórym klientom trudność, dlatego też firma postanowiła ją uprościć. Ostatnie zamówienie na Auchan Direct można było złożyć do 25 września. Po tej dacie obsługę zamówień online przejęła strona zakupy.auchan.pl.

Katarzyna Pierzchała 4732 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.