Aldi w szczecińskim parku handlowym

Największą powierzchnię wśród najemców w parku handlowym MMG Centers Szczecin zajmie z końcem października dyskont sieci Aldi.

Master Management Group osiągnął 100% poziom najmu w parku handlowym w Szczecinie. Umowy objęły powierzchnię prawie 2700 mkw. i dotyczą zarówno nowych marek, jak i zwiększenia powierzchni sklepów obecnych już wcześniej w obiekcie.

– Kompleksowa oferta marek lokalnych i międzynarodowych wielu branż i bardzo dobra lokalizacja to magnes, który przyciąga do naszego centrum mieszkańców Szczecina i okolic. Dzięki skutecznie przeprowadzonym negocjacjom w czasie post-Covid-19 udało nam się osiągnąć unikalną jakość tenant-mixu (doboru najemców dla centrum) i 100% poziom najmu w obiekcie – podkreśla Anna Polak, head of leasing Master Management Group.

Dyskont zajmie powierzchnię ponad 1600 mkw. i będzie pierwszym sklepem tej popularnej marki w Szczecinie. W parku handlowym dostępny będzie pełen asortyment produktów – od artykułów spożywczych z wypiekanym na miejscu pieczywem, po chemię, elektronikę czy artykuły wyposażenia domu. W sprzedaży będą zarówno marki własne Aldi, jak i produkty innych popularnych producentów. Sklep otwarty zostanie pod koniec października.

– Zachęciła nas bardzo dobra lokalizacja, atrakcyjna struktura najemców towarzyszących i zróżnicowani klienci tego miejsca. Warto podkreślić, że znajomości marki Aldi w regionie jest bardzo wysoka. Już niedługo klienci będą mogli się przekonać, że Aldi szybko staje się sklepem ulubionych produktów, świeżych i na każdą kieszeń – mówi Krzysztof Kurowski, kierownik ds. nieruchomości i ekspansji sieci.

Centrum rozrywkowo-handlowe Szczecina

MMG Szczecin zajmuje łączną powierzchnię 14 200 mkw. Jest zlokalizowany w południowo-wschodniej części Szczecina, w największej i najpopularniejszej strefie zakupowej miasta. To miejsce z szeroką ofertą sklepów wyposażenia i renowacji wnętrz (Jula, Abra, Flügger, Nexterio), elektroniką (Media Markt), a także popularnym dyskontem niespożywczym Action, sportowym Decathlone czy parkiem trampolin Fun Jump. Do dyspozycji klientów jest 400 miejsc parkingowych, a dojazd możliwy jest również autobusami komunikacji miejskiej. Dostępność sklepów poprzez zewnętrzne wejścia dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo epidemiczne robiących zakupy.
MMG Szczecin zajmuje łączną powierzchnię 14 200 mkw.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.