Rusza 3. Lidl w Ostrowie Wielkopolskim

W czwartek 14 października, Lidl otworzy swój 3. obiekt w Ostrowie Wielkopolskim - tym razem przy ul. ks. Czesława Majorka 4.

Nowy sklep sieci jest z tych większych w Lidlu. Jego sala sprzedaży ma ok. 1350 mkw. Pracować tu będzie 21 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, a w niedziele od 9 do 19. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 122 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie wiele promocji, w tym świeże owoce 25% taniej.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in. pompy ciepła połączone z geotermią jako odnawialne źródło energii. Jest to flagowy projekt stosowany w sieci sklepów Lidl od wielu lat, przynoszący znaczne oszczędności energii oraz redukcję szkodliwego dla środowiska dwutlenku węgla.

Obecnie w 29 krajach funkcjonuje około 11 550 sklepów Lidl. Według monitoringu serwisu HandelExtra po czwartkowym otwarciu sieć będzie miała 785 sklepów w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 4732 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.