Nutricia Polska. BoboVita

Kaszki, ciasteczka i batoniki z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź.

Do linii BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź dołączyło 9 nowości.

Są to:

- kaszki mleczne w 3 owocowym smakach - zawierają zboża, które przechodzą nawet kilkaset testów jakości i bezpieczeństwa, a ich skład  dopasowany jest do potrzeb niemowląt po 6. i 8. miesiącu życia. Są bez dodatku cukru, a także bez konserwantów, bez barwników i bez oleju palmowego;

- 3 propozycje ciasteczek ze zbożami, takimi jak pszenica, orkisz i ryż z dodatkiem warzyw i owoców o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb dziecka po 1. roku życia;

- owsiano-rodzynkowe batoniki bio w 3 wariantach smakowych – marchewki z nutą cynamonu, maliny oraz kakao, dla dziecka po 1. roku życia. Oprócz tego, że są źródłem błonnika, stanowią smaczne urozmaicenie diety – zarówno w domu, jak i podczas spaceru czy dłuższej wycieczki.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.