Amazon Prime już w Polsce

Amazon wprowadza usługę Amazon Prime, czyli szybkie dostawy obejmujące miliony produktów w ponad 30 kategoriach - od artykułów sportowych, elektroniki, kosmetyków i książek, po smartfony i zabawki.

Amazon Prime, do którego należy ponad 200 milionów klientów Amazon z 23 krajów, od dziś jest dostępny także w Polsce. Klienci mogą dołączyć do Amazon Prime na stronie www.amazon.pl/prime, rejestrując się na darmowy, 30-dniowy okres próbny. Po jego zakończeniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Opłacając abonament członkowie Amazon Prime zyskują możliwość szybkich dostaw (następnego dnia) bez minimalnej wartości zamówienia, a także dostęp do filmów i seriali, w tym produkcji własnych Amazona. To nie wszystko - będzie też możliwość korzystania z gier.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak polscy klienci przyjęli uruchomiony na początku tego roku serwis Amazon.pl. Wprowadzając Amazon Prime możemy zaoferować im darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej – mówi Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl. 

Ale, jak się okazuje, to dopiero początek. - W przyszłości planujemy wprowadzić jeszcze większy wybór produktów dostarczanych jeszcze szybciej oraz rozszerzyć naszą ofertę filmów i seriali o kolejne pozycje – zapowiada wiceprezes Amazon Prime, Jamil Ghani.

Amazon działa w Polsce od 2014 r., natomiast serwis Amazon.pl wystartował 2 marca 2021 r.

Ilona Mrozowska 4318 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.