Uncensored

Pod tym hasłem wystartowała akcja społeczna marki got2b, w której troje popularnych influencerów razem z doświadczonym psychologiem pomoże młodym ludziom radzić sobie z hejtem, jaki spotyka ich w związku z ich wyglądem, orientacją czy płcią.

8 października wystartowała kampania got2b Uncensored, w ramach której młodzi ludzie będą mogli wziąć udział w cyklu trzech warsztatów.

Każdy z nich będzie poświęcony walce z nienawiścią w różnych jej odsłonach – spowodowanej homofobią czy brakiem tolerancji dla niedoskonałości ciała. Influencerzy, którzy sami mieli do czynienia z hejtem, będą się dzielić swoimi historiami.

Wywiady z influencerami poprowadzi psycholog, który opatrzy je komentarzami. Uczestnicy warsztatów nauczą się przykładowo jak reagować na nienawiść, jak odpowiadać na nienawistne komentarze oraz czy i kiedy blokować przejawy nienawiści w sieci. Dodatkowo poznają psychologiczne mechanizmy wspierające radzenie sobie z nienawiścią.

Do współpracy w ramach kampanii zostało zaproszonych trzech znanych i obecnych na Instagramie i TikToku influencerów. Kuba Grochmalski poruszy 8 października temat homofobii, Natalia Szymaniec opowie 15 października o zjawisku znanym jako bodyshaming, a Julia Palpuchowska podejmie 22 października temat seksizmu.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.