Kontigo świętuje 7. urodziny

Z tej okazji marka przygotowała wiele atrakcyjnych promocji w sklepie online i salonach stacjonarnych.

I tak przez cały miesiąc obowiązuje promocja – drugi, tańszy lub w tej samej cenie produkt, można kupić aż 70% taniej. Akcja trwa do końca października i jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą Kontigo, bogatą w kosmetyki naturalne, a także marki autorskie sieci.

W każdym tygodniu promocja będzie obowiązywała na inną kategorię: 1 tydzień to pielęgnacja twarzy, 2 tydzień: pielęgnacja ciała, 3 tydzień: pielęgnacja włosów, a 4 tydzień to makijaż i akcesoria

Ponadto, z okazji urodzin marka uruchomiła nową aplikację mobilną Kontigo. Instalując ją, otrzymamy darmową dostawę produktów ze sklepu internetowego Kontigo, która obowiązuje aż do końca roku. Aplikacja jest dostępna na Google Play oraz AppStore.

Prawdziwe łowczynie kosmetycznych promocji na pewno zainteresuje kolejna akcja urodzinowa Kontigo. Każda Klientka, która zrobi zakupy za min. 50 zł otrzyma od prezent za 1 gr. Partnerami akcji promocyjnej są następujące marki: Kanu Nature, Beaver Professional, Mokosh, Nature Queen, Paese, Clochee, Lirene, Affect, NeoNail, Naturativ, Alkemie, Holika Holika, Yope, Phenome, Bielenda, Make Me Bio, Skin Lite i Pixie Cosmetics.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.