Big-Active promuje herbaty zielone

W debiutującym z początkiem października spocie reklamowym marka zaprasza konsumentów do odkrywania nowego wymiaru przyjemności.

Herbaty zielone marki Big-Active to kompozycje dużych liści herbaty z egzotycznymi owocami i płatkami kwiatów, które tworzą wyraziste i nieoczywiste połączenia smakowe.

To właśnie intrygujący smak i aromat herbat zielonych marki, wyróżniający markę na rynku, sprawia, że konsumenci sięgają po jej produkty.

I to właśnie te cechy stały się pretekstem do stworzenia nowego spotu reklamowego. Zrealizowana w tym roku reklama to świeże spojrzenie na markę i zaproszenie konsumenta do jej świata, w którym każda filiżanka naparu to źródło wielowymiarowej przyjemności. Dzięki niestandardowemu ukazaniu w nim zielonej herbaty powstał film przypominający o nowoczesnym i innowacyjnym charakterze Big-Active, w którym filiżanka herbaty zielonej sprawia, że codzienność zmienia się w moment pełen przyjemności.

Nowa reklama to także okazja do zaprezentowania efektu niedawnej metamorfozy opakowań herbat zielonych w wariancie ekspresowym. Dla wygodniejszego zaparzania, do biodegradowalnej torebki z suszem dodano sznureczek z zawieszką, a całość zamknięto w oddzielnych kopertkach, dzięki czemu herbata dłużej zachowuje smak i aromat. Zmianie uległy także opakowania herbat: ich projekt wzbogacono m. in. o oznaczenia ułatwiające segregację odpadów.

Kampania promocyjna herbat zielonych potrwa do połowy listopada w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych oraz na platformach VoD i na youtube.

Za kreację spotu odpowiada agencja Mullenlowe. Produkcją zajął się dom produkcyjny WatchOut Studio. Reżyserię powierzono Martynie Iwańskiej, a zakup mediów domowi mediowemu MediaCom.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.