Podravka Polska. Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby

Szybkie i łatwe do przygotowania danie w wersji mięsnej lub wegańskiej.

Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to odpowiedź na zróżnicowane preferencje żywieniowe i rosnące zainteresowanie dietą wegańską. Każdy z produktów w linii daje możliwość przygotowania dania w wersji wegańskiej lub mięsnej.

Vegeta Natur stanowi gotowe kompozycje, stworzone wyłącznie z naturalnych składników: przypraw, ziół i suszonych warzyw. Produkty nie zawierają wzmacniaczy smaku, konserwantów, sztucznych aromatów czy barwników. Naturalne składniki o wysokiej jakości zagwarantują pełny smak zarówno potrawom mięsnym, jak i wegańskim. Kompozycja i proporcje poszczególnych składników zostały opracowane przy współpracy z polskimi szefami kuchni.

Na opakowaniu znajduje się przepis na wariant mięsny i wegański. Dodatkowo zamieszczona jest czytelna lista produktów potrzebnych do przygotowania obydwu dań. Konsumenci mogą korzystać z gotowych przepisów lub tworzyć własne autorskie kompozycje.

W ofercie Vegeta Natur znalazły się: wegańskie lub mięsne spaghetti bolognese, wegańskie lub mięsne klopsiki w sosie pomidorowym, wegański lub mięsny gulasz, wegańska lub mięsna lasagne, wegańskie lub mięsne burgery oraz wegańska lub z mięsem nadziewana papryka.

Jedno opakowanie Vegeta Natur Fix Na Dwa Sposoby wystarcza na 3 porcje.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.