Deli2 już nie tylko w Warszawie i Łodzi

E-Delikatesy uruchamiają ekspresową wysyłkę kurierską zamówionych artykułów na terenie całego kraju.

Do tej pory e-delikatesy premium dostępne były na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi. I chociaż pozostają one centrum działalności Deli2 to firma zdecydowała się realizować dostawy zamówionych przez internet zakupów na terenie całej Polski. Usługa będzie realizowana za pośrednictwem UPC.

Przypomnijmy. Deli2.pl, to e-sklep firmy Tower Investments, dewelopera m.in. Netto, Biedronki czy Aldiego. W ofercie e-sklepu znajdują się produkty od ponad 30 brandów z Polski i z zagranicy, oraz dania kuchni polskiej od restauratora Adama Gesslera.

Pod koniec czerwca Deli2 przeprowadziła prywatną emisję akcji, w ramach której e-sklep pozyskał 1 mln zł. Spółka przeznaczy środki na dalszy rozwój działalności platformy sprzedażowej oraz dokapitalizowanie bieżących procesów. - Mamy wiele pomysłów na dalszy rozwój. Środki pozyskane w ramach przeprowadzonej emisji pomogą nam zrealizować niektóre z nich, jednocześnie zwiększając wartość całej grupy Tower Investments. Celem Deli2 w perspektywie kilkuletniej jest dotarcie do 10 mln klientów. Liczymy, że przybliżą nas do niego, m.in. intuicyjna strona, szeroka oferta produktów oraz ekspansja do kolejnych miast – mówił przy tej okazji Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Deli2 i Tower Investments.

E-delikatesy Deli2 zadebiutowały w Warszawie w grudniu 2020 r. i napisaliśmy o tym jako pierwsi.

Joanna Hamdan 13061 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.