Charlotte Tilbury Beauty debiutuje w Polsce

Po udanej premierze marki we Włoszech, Francji i Singapurze, jej twórczyni, słynna makijażystka gwiazd - Charlotte Tilbury - ogłosiła nawiązanie współpracy z siecią perfumerii Sephora w naszym kraju.

Marka Charlotte Tilbury Beauty obecna jest już w sieci perfumerii Sephora w Niemczech, Ameryce Północnej, Hiszpanii, Francji oraz Singapurze. Polska jest kolejnym krajem, do którego zawitała marka.

Tej jesieni Charlotte Tilbury Beauty dołączyła do oferty perfumerii internetowej Sephora Polska. Tym samym Charlotte Tilbury kontynuuje swoje globalne partnerstwo z siecią Sephora.

28 września, Charlotte Tilbury oficjalnie rozpoczęła sprzedaż swojej autorskiej marki makijażowo-pielęgnacyjnej na www.sephora.pl. Na trzy miesiące produkty Charlotte Tilbury Beauty zawitają również już od piątku do ponad 30 perfumerii stacjonarnych Sephora, by dać klientom możliwość testowania i eksperymentowania z nowościami od Charlotte Tilbury Beauty.

Na sephora.pl dostępna jest linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji cery od Charlotte, w tym Magic Cream, produkt, który dał początek marce, jak również najnowsze kolekcje, edycje limitowane, a także pełna kolekcja Pillow Talk, Magic Serum Crystal Elixir, Filmstar Bronze & Glow, Hollywood Flawless Filter czy Airbrush Bronzer.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.