Specjał zwiększa powierzchnię magazynową

Warszawski oddział Grupy mieszczący się w parku Panattoni Park Konotopa II powiększy się o 1400 mkw.

- Pandemia nie przeszkodziła Grupie Kapitałowej Specjał w realizacji założonych celów. Dynamiczny rozwój spowodował, że potrzeby najemcy w zakresie powierzchni magazynowej wzrosły. Podpisanie kolejnej umowy oznacza możliwość poszerzenia asortymentu. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować korzystne dla naszego Klienta warunki najmu - mówi Miłosz Borkowski, senior associate w Cresa Polska firmie, która reprezentowała najemcę.

Grupa Kapitałowa Specjał istnieje na polskim rynku od 1990 r. Aktualnie posiada ona 19 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponad 10 200 sklepów franczyzowych (w ramach sieci Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal, Market Plus) oraz obsługuje ok. 20 000 sklepów detalicznych. Na jej sukces pracuje niemal 5 500 pracowników, w tym ponad 360 przedstawicieli handlowych i koordynatorów sieci franczyzowych. Mimo że działalność Grupy Specjał koncentruje się na branży FMCG, to posiada ona również marki z branży medycznej czy ochrony osób i mienia czy finansowej.

Panattoni Park Warszawa Konotopa II znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, dzięki czemu transport produktów w różnych kierunkach może odbywać się szybko i sprawnie. Oferowana w ramach Panattoni Park Warszawa Konotopa II powierzchnia magazynowa jest dostosowana do potrzeb firm z wielu branż. Aby zapewnić najemcom i ich pracownikom optymalne warunki, w obiekcie zastosowano oświetlenie LED, a odpowiedni poziom bezpieczeństwa zapewnia całodobowa ochrona.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.