Aldi liczy już 183 sklepy

A w planach są kolejne otwarcia.

Jedno z nich nastąpi już 29 września w Mikołowie. Będzie to pierwszy sklep sieci w tym mieście i jednocześnie 21 otwarty od początku tego roku w Polsce i 60. w województwie śląskim.

Sklep przy ul. Wyzwolenia 7 przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Łączna powierzchnia nowego Aldiego wynosi ponad 1400 mkw. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Placówka wyposażona jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych. Natomiast na zmotoryzowanych klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. 

Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, a w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną torby z produktami marek własnych Aldi.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.