HalfPrice wkracza na Podlasie

Nowy sklep, należącej do Grupy CCC, sieci został otwarty w Galerii Veneda w Łomży.

Salon HalfPrice, proponujący różnorodny asortyment w cenach obniżonych nawet o 80%, to pierwsza i jedyna lokalizacja marki w Łomży i całym regionie.

Najemca zajął lokal o powierzchni 1311 mkw., a w jego ofercie są m.in. odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki, a także wyposażenie i dodatki do domu.

HalfPrice w Venedzie to kolejna – po szczecińskim Galaxy i Wzorcowni Włocławek – lokalizacja marki w centrach handlowych EPP.

Nowa marka HalfPrice grupy CCC zadebiutowała na polskim rynku z początkiem maja. Obecnie jej sklepy funkcjonują w 25 lokalizacjach w całym kraju.

Poza nowo otwartym właśnie salonem w Łomży klienci mogą robić zakupy w dwóch sklepach pod marką HalfPrice w Warszawie w Galerii Północnej oraz Wars Sawa Junior. Są też salony w: Pogorii w Dąbrowie Górniczej, gliwickim Forum, Galerii Korona w Kielcach, Galerii Klif w Gdyni, Galerii Platan w Zabrzu, Galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej, Galerii Wisła w Płocku, gdańskim Forum, Jantar Słupsk, Galerii Libero w Katowicach, krakowskim M1, Galerii Łódzkiej, MMG Centers w Kutnie, Galerii Warmińskiej w Olsztynie, opolskim Solaris Center, Parku Handlowym w Polkowicach, szczecińskim Galaxy, Atrium Copernicus w Toruniu, Gemini Park w Tychach, Wzorcowni we Włocławku, wrocławskiej Wroclavii oraz Zielonych Arkadach w Bydgoszczy.

Jak zapowiada HalfPrice jesienią klienci będą mogli zrobić zakupy także przez internet.

HalfPrice w planach ma również ekspansję na międzynarodowe rynki. Poza Polską sieć ze swoimi salonami obecna jest już na Węgrzech - w stolicy kraju Budapeszcie oraz w Austrii, gdzie pierwszy sklep pod szyldem HalfPrice został otwarty w Wiedniu, a jeszcze w tym roku dojdą dwie kolejne lokalizacje w tym kraju.

Sieć zapowiada, że jeszcze we wrześniu pojawi się także w Czechach.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.