Euroser Dairy Group. Formagia

Mozzarella tarta.

"Tak dobrze jak we Włoszech" - to hasło reklamowe Formagia, czyli marki, która powstała z miłości do gotowania we włoskim stylu, sprawiając że posiłki powstają niezmiernie szybko i prosto, przy okazji inspirując do kulinarnych fantazji.

Właśnie dlatego nasze sery łączą najwyższą jakość z niepowtarzalnym charakterem Italii. Ta wyjątkowa synergia inspiruje Nas do poszukiwań tego, co najlepsze. Tak powstał kolejny produkt w marce Formagia – Mozzarella Tarta, w wygodnym 150-g opakowaniu easy-open, które chroni przed wyschnięciem i pozwala na wielokrotne użycie.

Forma sera tartego pozwala czerpać radość z gotowania, zachęcając do poszukiwania nowych przepisów inspirowanych smakiem Włoch. Świetnie dopełnia sosy i zupy-kremy, zapewniając im łagodny i jednocześnie bardziej wyrazisty smak. Wystarczy chwilka, by posypać nią pizzę lub zapiekankę i serwować te specjały w oryginalnym włoskim stylu. Można także rozpuścić nieco sera i polać nim… truskawki lub inne owoce sezonowe.

Naszą Formagia Mozzarella charakteryzuje: wyjątkowy smak, świetnie się roztapia i smakowicie się rozciąga.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.